"aklın ışığı kalbin nuru"

Öğrenci Kayıt Rezervasyon Formu

Sayın Velimiz,

2022-2023 eğitim öğretim yılında başarılarımıza başarı katarak devam etmekteyiz.Dileğimiz 2023-2024 eğitim öğretim yılında da tüm kademelerde başarıyı devam ettirmek ve öğretmen, veli, öğrenci iş birliği ile eğitim kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır.

Bu eğitim-öğretim yılında tüm kademelerimizde, temizlik ve hijyen kurallarına riayet ederek akademik eğitim, ulusal ve uluslararası yarışmalar, sosyal kültürel etkinlikler, karakter ve değerler eğitimine sizlerin de desteğiyle devam ediyoruz.

Saygıdeğer Velimiz,

2023-2024 eğitim öğretim yılı için erken kayıt dönemimiz 11 Ocak-12 Şubat tarihleri arasındadır. Erken kayıt döneminde kayıt yaptırmanız, fiyat ve kontenjan açısından avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Kaydını taksitli yenileyen her velimizden %10 peşinat alınacaktır.

Calendar is loading...

Zehra Okullarında Eğitim Ayrıcalıkları

Aklın Işığı Kalbin Nuru

Akademik Başarı

Hedefimiz: Doğru öğretim uygulamalarıyla tüm öğrencilerimizin kendi potansiyellerinin üst düzeyinde başarıya ulaşmasıdır. 100 üzerinden 90 almanın çok daha ötesindedir “Akademik Başarı”

Karakter ve Değerler Eğitimi

Zehra'da karakter ve değerler eğitimi kadrosu: tematik sınıflarımızda öğrencilerimize interaktif, uygulamalı ve özgün programlarla eğitim vermektedir.

Yenilikçi Dil Eğitimi

Alanında uzman yabancı öğretmenlerimizin destekleri ve Speaking Derslerimiz ile Zehra’da yabancı dil öğrenmek hiç zor değil.

Robotik Kodlama

Günümüzün dijital dünyasında kodlama: matematik ve okuma yazma kadar temel bir gereksinim haline geldiğinden, kodlama eğitimini anasınıfından itibaren öğrencilerimize vermekteyiz.

Branş Merkezli Spor

Modern ve tam donanımlı açık-kapalı spor tesislerimizde öğrencilerimize gerekli altyapıyı ve profesyonel antrenör ve koçlar eşliğinde güvenli bir ortamda spor yapabilecekleri sağlıklı bir ortam sağlıyoruz.

Zengin Kampüs İmkânları

Teknoloji ile donatılmış, doğa ile iç içe kampüsümüzde atölyelerimiz ve sosyal - sportif tesislerimizle “yaparak – yaşayarak – eğlenerek” öğrenmeyi hedefliyoruz.